super@urok-ua.com

Індивідуальний творчий проект “Спілкування. Розвиток комунікативних навичок”

Автор публікації
Автор матеріалу: Індивідуальний творчий проект “Спілкування. Розвиток комунікативних навичок”
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Берегометська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ “Спілкування. Розвиток комунікативних навичок” є індивідуальним творчим проектом Лани Мендришори, практичного психолога з Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Вижницького району, Чернівецької області. Проект охоплює аналіз спілкування як важливої соціально-психологічної категорії, зосереджуючись на необхідності вдосконалення комунікативних навичок.

  1. Особистість у контексті спілкування розглядається як феномен, через який людина реалізується у соціальних взаєминах.
  2. Основні характеристики спілкування досліджують структуру, функції та види взаємодій між особистостями.
  • Документ висвітлює розділ про заняття для покращення комунікативних навичок, наголошуючи на важливості здійснення тренінгів з метою ефективнішої взаємодії.
  • Метою роботи є розробка методик зростання комунікативних здібностей, що сприятимуть покращенню взаєморозуміння і співпраці між людьми.
  • Проект включає дослідження, спрямоване на вивчення спілкування, її характеристик та вироблення вправ для ефективного обміну інформацією.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Проектна робота надає корисну інформацію щодо формування комунікативних навичок школярів. Спілкування – важлива складова нашого життя.Сподобалась теоретична та практична частини. Дякую за змістовний матеріал.

  2. Який цікавий вийшов проект! Він містить грунтовну інформацію про спілкування, і теорія поєднується з практичними вправами, простими у виконанні і такими, що несуть смислове навантаження, благодатне для обговорення і висновків.

  3. Даний проект дуже цікавий та актуальний. Грунтовний теоретичний матеріал, цікаві форми роботи та , як приклад, заняття на розкриття даної теми. Дякую за змістовний сценарій заняття. Цікаві вправи, які використав автор у своєму заході. Думаю, матеріали публікації будуть корисними не тільки для практичних психологів, а й для класних керівників, вихователів, викладачів.

  4. Дуже сподобався проект! Цікаві вправи, різноманітні ігри дійсно розвивають комунікативні навички наших учнів – а це запорука подальшого успіху їх у житті. Вчитель досягла поставленої мети. Дякую!