mail@urok-ua.com

Індивідуальний творчий проект “Спілкування. Розвиток комунікативних навичок”

На основі аналізу психо-педагогічної літератури в роботі розкрито сутність поняття «спілкування» та визначено його основні харктеристики.Суспільство являє собою багатоякісну і багаторівневу систему відношень людини до світу. Воно включає не лише відношення людини до предметного світу, а й до інших людей, з якими вона вступає в прямі і опосередковані контакти, тобто спілкування.
Психологія спілкування— це розділ загальної психології, предметом якого є психологічна специфіка процесів спілкування, які розглядаються під кутом зору взаємовідносин особистості та суспільства. Говорячи про психологічну специфіку, варто мати на увазі, що процеси спілкування можуть бути розглянуті не тільки під психологічним, а й під іншим кутом зору — соціологічним, лінгвістичним та ін. Спілкування є необхідною умовою будь-якої діяльності людини. Тому можна стверджувати, що будь-яка людська діяльність неможлива поза спілкуванням.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Доповідь на конференції. ТЕМА: «Створення позитивного психоемоційного клімату в шкільному колективі. Причини та профілактика шкільної тривожності» Тривожність – переживання емоційного дискомфорту, пов'язане з очікуванням неблагополуччя, з передчуттям небезпеки. Шкільна тривожність – це одна з типових проблем, з якими стикаються педагоги. Особливу увагу вона привертає тому, що виступає найяскравішою ознакою шкільної дезадаптації дитини, негатив...
Батьківські збори: “Дошкільник напередодні шкільного життя” У конспекті поданий матеріал для старшого дошкільного віку. Ці батьківські збори спрямовані до налагодження взаємодії дошкільного закладу з батьками. Створення дружніх і доброзичливих стосунків між батьками групи.Активно втілювати в практику роботи з батьками прогресивні форми і методи діяльності. З...
Формування зацікавленості школярів молодшої школи до занять фізичною культурою та спортом Проблема над якою працюю " Формування зацікавленості школярів молодшої школи до занять фізичною культурою та спортом",підведення підсумків, наукова робота.
214

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Який цікавий вийшов проект! Він містить грунтовну інформацію про спілкування, і теорія поєднується з практичними вправами, простими у виконанні і такими, що несуть смислове навантаження, благодатне для обговорення і висновків.

  2. Даний проект дуже цікавий та актуальний. Грунтовний теоретичний матеріал, цікаві форми роботи та , як приклад, заняття на розкриття даної теми. Дякую за змістовний сценарій заняття. Цікаві вправи, які використав автор у своєму заході. Думаю, матеріали публікації будуть корисними не тільки для практичних психологів, а й для класних керівників, вихователів, викладачів.

  3. Дуже сподобався проект! Цікаві вправи, різноманітні ігри дійсно розвивають комунікативні навички наших учнів – а це запорука подальшого успіху їх у житті. Вчитель досягла поставленої мети. Дякую!