mail@urok-ua.com

Індивідуальний творчий проект “Спілкування. Розвиток комунікативних навичок”

На основі аналізу психо-педагогічної літератури в роботі розкрито сутність поняття «спілкування» та визначено його основні харктеристики.Суспільство являє собою багатоякісну і багаторівневу систему відношень людини до світу. Воно включає не лише відношення людини до предметного світу, а й до інших людей, з якими вона вступає в прямі і опосередковані контакти, тобто спілкування.
Психологія спілкування— це розділ загальної психології, предметом якого є психологічна специфіка процесів спілкування, які розглядаються під кутом зору взаємовідносин особистості та суспільства. Говорячи про психологічну специфіку, варто мати на увазі, що процеси спілкування можуть бути розглянуті не тільки під психологічним, а й під іншим кутом зору — соціологічним, лінгвістичним та ін. Спілкування є необхідною умовою будь-якої діяльності людини. Тому можна стверджувати, що будь-яка людська діяльність неможлива поза спілкуванням.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
646

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Який цікавий вийшов проект! Він містить грунтовну інформацію про спілкування, і теорія поєднується з практичними вправами, простими у виконанні і такими, що несуть смислове навантаження, благодатне для обговорення і висновків.

  2. Даний проект дуже цікавий та актуальний. Грунтовний теоретичний матеріал, цікаві форми роботи та , як приклад, заняття на розкриття даної теми. Дякую за змістовний сценарій заняття. Цікаві вправи, які використав автор у своєму заході. Думаю, матеріали публікації будуть корисними не тільки для практичних психологів, а й для класних керівників, вихователів, викладачів.

  3. Дуже сподобався проект! Цікаві вправи, різноманітні ігри дійсно розвивають комунікативні навички наших учнів – а це запорука подальшого успіху їх у житті. Вчитель досягла поставленої мети. Дякую!