Індивідуальний освітній маршрут аналізу вірша Р.Бернса “Моє серце в верховині”

Автор публікації
Автор матеріалу: Індивідуальний освітній маршрут аналізу вірша Р.Бернса “Моє серце в верховині”
Посада: вчитель англійської мови та зарубіжної літератури
Місце роботи: Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 міста Покровська

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цей матеріал сприяє підвищенню рівня мотивації пізнавальної активності учнів та активізації їх творчої діяльності. Матеріал можна використовувати для розширення та поглиблення знань з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікавий та нестандартний підхід до аналізу літературного твору. Маршрут можна використовувати як шаблон для вивчення інших творів. Підібраних завдань чимало, та вони потрібні. Дякую за чудову методичну розробку. Успіхів.

  2. Повністю погоджуюсь із відгуком про Вашу роботу із Наталією Вихрист, адже Вам вдалось продумати гарний маршрут, над яким можуть попрацювати ще і Ваші колеги. Такий матеріал стане у пригоді для повноцінної підготовки до уроку за творчістю Бернса. Дякую!

  3. Дуже вдячна за таку неоціненну допомогу для Ваших колег. Завдання дійсно гарно продумано, завдяки такій методиці можна здійснити глибинний аналіз поезії Роберта Бернса. Дякую за прекрасний матеріал!

  4. Дуже сподобався ваш індивідуальний освітній маршрут аналізу вірша. Дійсно, за таким маршрутом можна виконати роботу і на 12, і на будь-який інший бал. Єдине питання: завдань багато, деякі досить складні, тож на уроці учні виконати навряд чи встигнуть. Отже, ви, напевне, продумали варіанти, хто які завдання виконує. Дякую. За цим зразком можна підготувати й інші маршрути.