mail@urok-ua.com

Індивідуальний освітній маршрут аналізу вірша Р.Бернса “Моє серце в верховині”

Цей матеріал сприяє підвищенню рівня мотивації пізнавальної активності учнів та активізації їх творчої діяльності. Матеріал можна використовувати для розширення та поглиблення знань з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

  • : Скочко Ольга Леонідівна
  • : вчитель англійської мови та зарубіжної літератури
  • : Родинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 міста Покровська
  • Індивідуальний освітній маршрут
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікавий та нестандартний підхід до аналізу літературного твору. Маршрут можна використовувати як шаблон для вивчення інших творів. Підібраних завдань чимало, та вони потрібні. Дякую за чудову методичну розробку. Успіхів.

  2. Повністю погоджуюсь із відгуком про Вашу роботу із Наталією Вихрист, адже Вам вдалось продумати гарний маршрут, над яким можуть попрацювати ще і Ваші колеги. Такий матеріал стане у пригоді для повноцінної підготовки до уроку за творчістю Бернса. Дякую!

  3. Дуже вдячна за таку неоціненну допомогу для Ваших колег. Завдання дійсно гарно продумано, завдяки такій методиці можна здійснити глибинний аналіз поезії Роберта Бернса. Дякую за прекрасний матеріал!

  4. Дуже сподобався ваш індивідуальний освітній маршрут аналізу вірша. Дійсно, за таким маршрутом можна виконати роботу і на 12, і на будь-який інший бал. Єдине питання: завдань багато, деякі досить складні, тож на уроці учні виконати навряд чи встигнуть. Отже, ви, напевне, продумали варіанти, хто які завдання виконує. Дякую. За цим зразком можна підготувати й інші маршрути.