Екскурсійний маршрут “Герої нашого часу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Екскурсійний маршрут “Герої нашого часу”
Посада: вчитель географії
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ще Горацій сказав, що «війни прокляті матерями», адже у пеклі війни вони втрачають своїх синів. Не повернулися додому і наші земляки-криворіжці, які загинули при виконанні військового обов’язку, захисту територіальної цілісності та недоторканості України, під час проведення антитерористичної операції на Сході. Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Війна – це ще гірше явище , ніж смерть. Тому що смерть – це явище природнє, неминуче, а війна – це процес , що є результатом людської жорстокості та егоїзму. Тема роботи є актуальною. Ми маємо знати та вшановувати своїх героїв. Дякую!

  2. Екскурсійний маршрут “Герої нашого часу” повинні зробити всі небайдужі.Хороша ідея і розробка.Запропоную зробити такий маршрут нашому педагогу-організатору про наших героїв Волинського краю.Дякую за хорошу роботу

  3. Герої не вмирають! Щиро дякую, Оксано Іванівно,за таку розробку. Ідея з маршрутним листом нова та дуже цікава. Учителям та класним керівникам стануть у нагоді Ваші матеріали і список використаних джерел.А учні повинні знати про героїв нашого часу. Дякую.