mail@urok-ua.com

Розважальне шоу “Лицар нашого часу”

Розважальне шоу “Лицар нашого часу”
 Сценарій розважального шоу проводиться серед юнаків старших класів і присвячений Дню Збройних Сил України

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

 

  • : Чугай Ірина Миколаївна
  • : вихователь
  • : КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»
  • Сценарій розважального шоу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Я вважаю, що організатору розважального шоу вдалось здивувати учнів славним світом середньовічного лицарства, також учасники конкурсів змогли відчути себе справжніми героями, які здатні викликати захоплення в інших.

  2. Гарне свято вам вдалося придумати! Незвичні конкурси, сучасні та цікаві. Шкода, що у мене випускники, а то я б залюбки провела таке свято. Вітаю з успіхом і дякую.

  3. Нестандартний підхід до свята, чудові та “незатерті” конкурси, є що взяти на замітку. Обов’язково проведу в своєму класі подібне свято. Дякую, Ірино Миколаївно!

  4. Мене зацікавив сценарій розважального шоу “Лицар нашого часу”. Сучасний підхід вчителя і учнів реалізується з гумором, нетрадиційно, нестандартно. Творчості тут не бракувало , а які частівки ?! Захотілося і собі провести таке свято. Дякую, Ірино Миколаївно, за ідею. Успіхів !!!

  5. Назва дуже приваблива, підсилює інтерес. Номінаціі оригінальні, як для сучасних хлопців, а цікаві конкурси розставляють все по місцям. Мабуть, було дуже весело. Є тільки одне питання: а чи є лицар у нашому часі, якому притаманні усі ті якості разом?)))

  6. Захід справді містить багато розваг, конкурси дуже веселі…. Ірина Миколаївна подбала про те, щоб ніхто не сумував. Все проробрено дуже захопливо, описано цітко. Хоч бери і відразу проводь сам. Дякую.