Розробка виховного заходу за методикою форум-театру «Інтернет – епідемія нашого покоління»

Розробка виховного заходу за методикою форум-театру «Інтернет – епідемія нашого покоління»
Форум-театр – це методика інтерактивної роботи серед різних шарів суспільства, направлена на вирішення соціальних проблем. Найчастіше всього її розглядають як сценічну виставу, яка пропонує для розгляду соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.
Розробка виховного заходу для учнів старшої школи спрямована на розуміння ними важливості живого спілкування і небезпек, які супроводжує часте використання в повсякденному житті гаджетів. Також піднімається тема впливу на здоров’я електромагнітного випромінювання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У мене невеликий досвід роботи у школі – 4 роки. Намагаюсь вивчати розробки колег, постійно дісліджую їхній досвід. Ваша робота – це щось новеньке для мене. Я приємно вражена. Дякую за змістовний матеріал. Публікація надзвичайно зацікавлює.

  2. Вперше зустрічаюсь з такою формою роботи, як форум-театр. Сподобалось дуже. Те, що тема найактуальніша сьогодні, голворити не треба. Сценарій спектаклю чудовий, думаю, дітям буде за радість прийняти участь у такому заході (може бути урок, може – позаурочний захід) Дуже креативно, сучасно, цікаво та ненав`язливо. Автор – просто молодець. Дякую!

  3. Дякую авторові за таку незвичайну, яскраву та корисну розробку. Захід дуже актуальний та, завдяки новим формам, буде цікавим для сприйняття навіть учням 4-6 класів. Планую провести його, з Вашого дозволу восени. Фото обов’язково додам. Дякую за Вашу працю!

  4. Захід надзвичайно повчальний, виховний. Ольга Миколаївна творчо підійшла до справи, замість звичайних, зазвичай нудних бесід , обрала інноваційну технологію форум-театр. Сучасна інтерпритація пісень, результати тестування та інші форми подачі матеріалу легкі для сприйняття. Дуже корисна розробка!