Розробка виховного заходу за методикою форум-театру «Інтернет – епідемія нашого покоління»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка виховного заходу за методикою форум-театру «Інтернет – епідемія нашого покоління»
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ №27, м. Суми

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка виховного заходу за методикою форум-театру «Інтернет – епідемія нашого покоління»
Форум-театр – це методика інтерактивної роботи серед різних шарів суспільства, направлена на вирішення соціальних проблем. Найчастіше всього її розглядають як сценічну виставу, яка пропонує для розгляду соціальну проблему, а кожен персонаж гри виконує певну соціальну роль.
Розробка виховного заходу для учнів старшої школи спрямована на розуміння ними важливості живого спілкування і небезпек, які супроводжує часте використання в повсякденному житті гаджетів. Також піднімається тема впливу на здоров’я електромагнітного випромінювання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У мене невеликий досвід роботи у школі – 4 роки. Намагаюсь вивчати розробки колег, постійно дісліджую їхній досвід. Ваша робота – це щось новеньке для мене. Я приємно вражена. Дякую за змістовний матеріал. Публікація надзвичайно зацікавлює.

  2. Вперше зустрічаюсь з такою формою роботи, як форум-театр. Сподобалось дуже. Те, що тема найактуальніша сьогодні, голворити не треба. Сценарій спектаклю чудовий, думаю, дітям буде за радість прийняти участь у такому заході (може бути урок, може – позаурочний захід) Дуже креативно, сучасно, цікаво та ненав`язливо. Автор – просто молодець. Дякую!

  3. Дякую авторові за таку незвичайну, яскраву та корисну розробку. Захід дуже актуальний та, завдяки новим формам, буде цікавим для сприйняття навіть учням 4-6 класів. Планую провести його, з Вашого дозволу восени. Фото обов’язково додам. Дякую за Вашу працю!

  4. Захід надзвичайно повчальний, виховний. Ольга Миколаївна творчо підійшла до справи, замість звичайних, зазвичай нудних бесід , обрала інноваційну технологію форум-театр. Сучасна інтерпритація пісень, результати тестування та інші форми подачі матеріалу легкі для сприйняття. Дуже корисна розробка!