mail@urok-ua.com

Інтегрований урок (читання, трудове навчання) у 1 класі

Закріплення звукового значення букви «ї». Звуковий аналіз слів. Опрацювання оповідання «Їжачок і світлячок» (за В. Сухомлинським).

Робота з пластиліном. Виготовлення з пластиліну плоских зображень фруктів.

Інтегрований урок

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оновлення змісту й методики освіти здійснюється на засадах компетентнісного підходу. Цей підхід – найважливіший засіб реалізації особистісно зорієнтованого навчання. Вчитель звертає на це увагу під час проведення уроку. Інтегроване навчання здійснюється з використанням інтерактивних вправ.

  2. Учитель відразу створила позитивний настрій учнів перед уроком та налаштувала їх на продуктивну роботу. Урок містить багато інтерактивних вправ, ігрових моментів, фізкультхвилинку та рефлексію. Запланована практична робота дозволяє учням переключитись та відпочити. Сподіваюсь, кожен учень отримав смайлик за активну роботу на уроці. Адже нагорода для учня – завжди заохочення. Дякую!

  3. Щоб урок був цікавим для дітей,він повинен містити “родзинку”. Тобто те,що дитина буде пам’ятати, коли все інше забудеться. Своєрідною “родзинкою” цього уроку є саме ліплення з пластеліну. На мою думку сама ця робота на уроці надовго запам’ятається учням,і вони з легкістю зможуть згадати все,що було на уроці,навіть якщо пройде багато часу! Дякую за вашу розробку!Так тримати!