mail@urok-ua.com

Інтегрований урок з інформатики та англійської мови на тему: Комп’ютери та Інтернет в нашому житті. Computers and Internet in our life

Інтегрований урок з інформатики та англійської мови на тему: Комп’ютери та Інтернет в нашому житті. Computers and Internet in our life
Цей урок має на меті поєднати знання учнів з предмету «Інформатика» та «Англійська мова».
Англійська мова й інформатика тісно пов’язані між собою. Успішна робота на комп’ютері багато в чому залежить від гарного знання англійської мови.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
976

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Інтегровані уроки завжди цікаві учням, поєднання інформатики з іноземною мовою є природнім, тому що багато абревіатури учні вивчають саме англійською. Використання інтерактивних вправ робить урок яскравішим та несподіванішим, сподобалась вправа “Чорний ящик”, “Незакінчене речення”, взагалі, командні змагання сприяють досягненню поставленої мети уроку. Дякую, обов’язково візьму до себе в методичну скарбничку!

  2. Інтеграція на даному уроці сприяє досягненню поставленої мети. Дійсно, знання англійської мови тісно пов’язане з інформатикою. Обрана нетрадиційна форма – командні змагання. Створює інтригу на уроці вправа “Чорний ящик”. Презентація сприяє кращому засвоєнню матеріалу.