Конспект уроку з англійської мови по темі “Спорт у нашому житті”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з англійської мови по темі “Спорт у нашому житті”
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Деснянський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа I ступеня" Деснянської селищної ради Чернігівської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок англійської мови з використанням мультимедійної презентації в редакторі Microsoft Power Point “Sport in our life” призначен для учнів 7-х класів. Урок спрямован на розвиток говоріння по темі “Спорт” та може бути використан на узагальнюючих уроках по темі “Спорт”. Використання медіапродукта дозволяє інтенсифікувати навчально-виховний процес завдяки збільшенню об’єму інформації, ефективність виконання вправ збільшується.
Підвищення ефективності засвоєння навчального матеріалу відбувається за рахунок одночасного викладання вчителем необхідної інформації та показу демонстраційних фрагментів(аудіально та візуально).

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

[download_popup]
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель в матеріалі уроку дійсно викладає інформацію, яка є необхідною для сприйняття учнів. Урок є цікавим та сучасним. Презентація підсилює теоретичний матеріал, адже діти краще ознайомляться із спортом та усвідомлять його важливість. Дякую за розробку!