Інтелектуальна гра «Юний краєзнавець»

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтелектуальна гра «Юний краєзнавець»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Дем’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Настільна гра « Юний краєзнавець» призначена для учнів 2-4 класів, які захоплюються історією та традиціями рідного краю. Гра може проводитися як в рамках навчального процесу, так і в позакласній діяльності. Матеріал може бути використаний вчителями початкових класів, вихователями ГПД, керівниками гуртків з краєзнавства, батьками учнів та дітьми.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ольга Володимирівна надає чудовий авторський матеріал. Дана гра сприяє розвитку пізнавального інтересу, прищеплює любов до рідного краю. Візьму ідею до своєї методичної скарбнички. Дякую.

  2. Такі настільні ігри позитивно впливають на емоційний та розумовий розвиток учнів початкової школи. Настільні ігри – чарівний інструмент, який приносить не тільки задоволення, а й всебічно розвиває. І Ваша розробка є тому підтвердженням. Дякую!

  3. Чудова настільна гра не тільки навчає учнів, а й виховує патріотичні почуття до рідного краю. Тематичний блок питань охоплює матеріали з літератури,народознавства,географії, природознавства.Цікаво та пізнавально. Дякую.