Конкурсно-розважальна програма “Ану-мо, дівчата” для учнів 4 класу
Автор публікації

ПІБ автора: Костенко Олена Василівна
Посада: вчитель початкових класівМісце роботи: КУ Сумський НВК №11 м. Суми
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Заступник з навчально-виховної роботи Кутинська Оксана Вікторівна
Конкурсно-розважальна гра "Хто зверху?" для дітейВиховуйте емпатію та командну роботу через гру "Хто зверху?". Діти змагаються, набуваючи важливі соціальні навички!

Вихователь Баган Тетяна Володимирівна
Українські вечорниці: Гумор та драматургія в діїПриєднуйтесь до захоплюючої програми, де конкурси, гумор і українська культура створюють незабутні вечори з героями театру!

Вихователь Мамчур Людмила Борисівна
Свято зимуючих птахів: конкурси та ігри для дітейДізнайтеся про зимуючих птахів України на конкурсі Людмили Мамчур. Інтерактивні ігри та освітні завдання формують знання і навички у дітей.

Вчитель початкових класів Ніколайчук Тетяна Василівна
Святкування Валентина в школі: Конкурс 'Серця двох'Організуйте незабутнє свято у школі! Конкурси, виступи, обмін валентинками та конкурс на улюбленця класу — весела та пізнавальна програма для учнів.

Вчитель початкових класів Радченко Галина Миколаївна
«Козацькому роду» – патріотичний захід для школярівДітей чекають ігри, танці та змагання на патріотичному заході для згуртування та творчого розвитку 13 жовтня. Долучайтесь до козацької спадщини!

Вчитель музичного мистецтва Чеховська Наталія Павлівна
Конкурс "Музичний ринг" для 7-х класів у МиколаєвіДолучайтеся до конкурсу 'Музичний ринг' у Миколаївській ЗОШ №48! Розвивайте творчість через музичні змагання та інтерактивні завдання.

Педагог – організатор Терещенко Світлана Андріївна
Музичні конкурси: Ерудит-шоу 2014 на вашій сценіДосліджуйте світ музики з нашою презентацією та візьміть участь в конкурсах «Ерудит-шоу 2014». Зануртесь у музику та її магію!
Які забавні частівки Ви підібрали для проведення святкової програми, вони створюють гарний та веселий настрій! А самі конкурси створюють радісну атмосферу! Дякую за вдалий матеріал та яскраві емоції!
Олено Василівно! Вітаю ще раз! Дякую за публікацію цікавої конкурсно-розважальної програми. Все логічно поєдналося, створений настрій за допомогою пісень, віршів, емоцій під час виконання завдань. Переконана, що особливу атмосферу створили самі учасниці – прекрасна половина Вашого класу. Дякую за творчість та бажаю успіхів!
Цікава конкурсна програма! Захід дає можливість дітям дізнатися щось нове про однокласників, допомагає виявити творчі нахили учасників . самовираження дитини через захоплення,що розвивають її особистість , – важливий виховний фактор.Особливо хотілося б переглянути конкурс “Мої таланти”.