mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку для 1 класу трудове навчання і англійська мова за темою: “Робота з папером. Виготовлення квітів з паперу до свята 8 Березня.”

У цьому уроці розміщено матеріали, які допоможуть сучасному вчителю поглибити фахові науково-методичні знання, удосконалити практичні навички з питання проведення інтегрованих уроків з англійською мовою.Цей урок буде цікавим для вчителів молодших класів та вчителів англійської мови, що викладають у початковій школі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, поєднання уроків завжди дає гарний результат. На такому інтегрованому уроці першокласники одночасно мали змогу практично попрацювати з пепером і закріпити знання з англійської мови. Сподобалось введення казкового героя – це є “родзинкою” уроку. Переконана, що такі уроки найкраще запам’ятовуються. Вчитель – молодець!

  2. Нестандартні уроки дають можливість забезпечувати інтелектуальний розвиток дитини. Інтеграція: англійська мова і трудове навчання – це цікавий підхід. Ще б хотілося б побачити – виріб. Хоча б макет або алгоритм за яким ви працювали. В ідеалі – фото з виставки робіт. Дякую.

  3. Дуже цікаве поєднання інтеграції уроків. Головне – встигнути зробити виріб-квітку, бо це ж тривала робота за часом. Фактично, це ж урок праці на англійській мові. Надзвичайно!