Цей документ представляє інтегрований урок для 2 класу, розроблений вчителем початкових класів Галайківського НВО «ЗОШ І – ІІ ступенів-дитячий садок» Бевзою Юлією Петрівною. Урок присвячений темі зими, об’єднує літературне читання та природознавство, і спрямований на розвиток здатності дітей бачити та розуміти красу природи і поезії, зокрема через творчість Ліни Костенко. Також він має на меті розвиток естетичних почуттів та дбайливе ставлення до природи.
- Вступ – Організація класу, створення емоційно сприятливого середовища.
- Фенологічні спостереження – “Синоптична хмаринка”, обговорення признаків зими.
- Оголошення теми уроку – Мотивація навчальної діяльності через інтеграцію казки і розвиток уявлень про зиму.
- Основна частина – Робота над віршем Л. Костенко “Баба Віхола”, словникова робота, виразне читання, обговорення.
- Заключна частина – Фізкультхвилинка, підведення підсумків уроку.
На уроці використовуються різноманітні навчальні матеріали: аудіозаписи, фотопортрети, книги, репродукції картин, індивідуальні карточки, відеоролики.
Інтегровані уроки складні тим, що потрібно все продумати. Вони вимагають додаткової підготовки. Але у Вас вийшов урок дуже цікавий. На уроці створені умови для виховання культури спілкування. Величезна робота проведена педагогом! Спасибі!
Урок налічує в собі ряд інтерактивних вправ. Сподобалась гра “Пазл”, робота в групах , інтерв*ю “Допоможіть!”, доцільною є організація узагальнення знань через тестові завдання, використовуючи технічні засоби навчання. Впродовж уроку інтегруються знання з ряду предметів.
Дякую! Приємно, що Вам сподобався урок.
Не часто тема зими гріє.) Але ця подорож є настільки захопливою і енергійною, що забуваєш про мороз. Використано дуже багато різних видів роботи. Та якщо врахувати, що сучасні діти люблять, щоб картинка змінювалась швидко, бо інакше їм стає не цікаво, то це – саме те, що треба. Мені дуже сподобалась розробка.) І якщо автор не проти, то я її запозичу.) Дякую вам.
Дякую! Звісно використовуйте та проводьте даний урок зі своїми учнями. Думаю, що урок їм сподобається. Приємно провести час!
Урок супер: використані інтерактивні форми роботи, які “залишають”учнів наодинці з навчальною проблемою та стимулюють пошук її вирішення.Учні 2 класу володіють методикою написання сенкану, це говорить про систему в роботі і уміння вчительки економити час уроку, знаходячи моменти більш його ефективного використання.Глибоко продумана словникова робота. Весь урок учні знаходяться в творчому пошуку. Цікавим і доречним є використання презентації. Молодець! Дякую!
Дякую за такі теплі і приємні слова! Мені приємно, що урок Вам сподобався і став корисним!
Дякую, за те, що надрукували мій урок. Гадаю, що він пригодиться моїм колегам!