mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку для 2 класу на тему “Матінка-зима, холодна, крижана, сніжна, чарівна…”

Конспект інтегрованого уроку для 2 класу на тему “Матінка-зима, холодна, крижана, сніжна, чарівна…”
Даний урок вчить учнів бачити й розуміти прекрасне в природі, в поезії; за допомогою художніх засобів поглиблювати уявлення про найхарактерніші ознаки зими, формуває вміння порівнювати дії персонажів, їх характер у різних творах, збагачує мовлення дітей.; озвиває естетичні почуття, навички роботи в парі, в групі; виховує дбайливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Бевза Юлія Петрівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Галайківське НВО "ЗОШ 1-2 ст. – дитсадок"
 • Конспект інтегрованого уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Інтегровані уроки складні тим, що потрібно все продумати. Вони вимагають додаткової підготовки. Але у Вас вийшов урок дуже цікавий. На уроці створені умови для виховання культури спілкування. Величезна робота проведена педагогом! Спасибі!

 2. Урок налічує в собі ряд інтерактивних вправ. Сподобалась гра “Пазл”, робота в групах , інтерв*ю “Допоможіть!”, доцільною є організація узагальнення знань через тестові завдання, використовуючи технічні засоби навчання. Впродовж уроку інтегруються знання з ряду предметів.

 3. Не часто тема зими гріє.) Але ця подорож є настільки захопливою і енергійною, що забуваєш про мороз. Використано дуже багато різних видів роботи. Та якщо врахувати, що сучасні діти люблять, щоб картинка змінювалась швидко, бо інакше їм стає не цікаво, то це – саме те, що треба. Мені дуже сподобалась розробка.) І якщо автор не проти, то я її запозичу.) Дякую вам.

  1. Дякую! Звісно використовуйте та проводьте даний урок зі своїми учнями. Думаю, що урок їм сподобається. Приємно провести час!

 4. Урок супер: використані інтерактивні форми роботи, які “залишають”учнів наодинці з навчальною проблемою та стимулюють пошук її вирішення.Учні 2 класу володіють методикою написання сенкану, це говорить про систему в роботі і уміння вчительки економити час уроку, знаходячи моменти більш його ефективного використання.Глибоко продумана словникова робота. Весь урок учні знаходяться в творчому пошуку. Цікавим і доречним є використання презентації. Молодець! Дякую!

  1. Дякую за такі теплі і приємні слова! Мені приємно, що урок Вам сподобався і став корисним!