mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Чемерис Наталія Володимирівна

Конспект інтегрованого уроку з географії та інформатики

Урок – ділова гра може бути використаний як урок контролю знань одночасно з географії та інформатики. Основна мета – це перевірити рівень засвоєння знань учнями з теми «Географічний нарис про Європу» та основних понять та прийомів роботи з комп’ютерними програмами MS Power Point, MS Publisher, Windows Movie Maker; активізувати творче мислення; сформувати навички спілкування при спільній роботі. В процесі уроку учні зможуть представляти власні проекти, оцінювати інших, показати навички роботи з комп’ютером в нестандартних ситуаціях.

ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
5

Магазин UROK-UA.com

Любите кошенят? Ми любимо.

Кожен раз, коли один з наших користувачів забуває написати відгук, вмирає кошеня.
Це сумно і розбиває наші серця.

Напишіть свій відгук і врятуйте сьогодні кошеня.

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дуже гарний конспект уроку. Матеріал, з моєї точки зору, повністю відповідає вимогам. Вчитель дуже вміло поєднує два предмети в одне ціле, що у сучасній освіті, дуже високо ціниться, оскільки сучасний світ нерозривний із інформаційними технологіями.

  2. Представлений цікавий конспект. Витримані всі етапи. Застосовано хороші інтерактивні технології, методичні прийоми. Урок у формі гри завжди цікавий для учнів будь-якого віку. Проте є й зауваження до авторки: чому в розробці не вказано для якого класу проведений даний урок? Оскільки я за фахом не вчителька географії, то залишається лише здогадуватися чи відповідає урок віковим особливостям учнів, їх психологічним можливостям.