Конспект інтегрованого уроку з географії та інформатики

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з географії та інформатики
Посада: вчитель географії та економіки
Місце роботи: Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок – ділова гра може бути використаний як урок контролю знань одночасно з географії та інформатики. Основна мета – це перевірити рівень засвоєння знань учнями з теми «Географічний нарис про Європу» та основних понять та прийомів роботи з комп’ютерними програмами MS Power Point, MS Publisher, Windows Movie Maker; активізувати творче мислення; сформувати навички спілкування при спільній роботі. В процесі уроку учні зможуть представляти власні проекти, оцінювати інших, показати навички роботи з комп’ютером в нестандартних ситуаціях.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Інтегрований урок у формі ділової гри дозволяє якісно перевірити рівень засвоєних знань. Сподобався прийом “Візитна картка”, вправа “Аукціон знань”. Захист проектів, обговорення , підсумок сприяють всебічному розвитку особистості.

  2. Проектна діяльність завжди захоплює учнів, а якщо відбувається не тільки представлення свого проекту, але й оцінювання робіт інших учнів – це надзвичайно цікаво. Сподобались “Хмара тегів”, “Аукціон знань”, використання вчителем тестової системи MyTest. Всі етапи уроку логічно поєднані та витікають один з одного. Вчителі досягли поставленої мети. Дякую!

  3. Дуже гарний конспект уроку. Матеріал, з моєї точки зору, повністю відповідає вимогам. Вчитель дуже вміло поєднує два предмети в одне ціле, що у сучасній освіті, дуже високо ціниться, оскільки сучасний світ нерозривний із інформаційними технологіями.

  4. Представлений цікавий конспект. Витримані всі етапи. Застосовано хороші інтерактивні технології, методичні прийоми. Урок у формі гри завжди цікавий для учнів будь-якого віку. Проте є й зауваження до авторки: чому в розробці не вказано для якого класу проведений даний урок? Оскільки я за фахом не вчителька географії, то залишається лише здогадуватися чи відповідає урок віковим особливостям учнів, їх психологічним можливостям.

    1. Конспект уроку підходить до курсу географії 10 класу.Звичайно, цікаво б побачити цей урок вживу Які саме презентації чи відеофільми підготували учні.