super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з навчання грамоти та природознавства для 1 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з навчання грамоти та природознавства для 1 класу
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Павлоградська ЗОШ №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує інтегрований урок у 1 класі з природознавства та навчання грамоти на тему “Колообіг води в природі” і закріплення знань про букву “Щ”. Метою уроку є формування уявлень про колообіг води, закріплення знань про букву “Щ”, розширення знань про види опадів, вдосконалення навичок звуко-буквенного аналізу, розвиток логічного мислення та бережливе ставлення до природи.

  1. Організаційний момент.
  2. Узагальнене спостереження за природою.
  3. Повідомлення теми та мотивація.
  4. Актуалізація знань про букву “Щ”.
  5. Робота з букварем.
  6. Тема “Колообіг води в природі”.
  7. Узагальнення і закріплення.
  8. Підбиття підсумків.

Урок включає роботу з мультимедійною презентацією, відеозаписом, картками зі словами та звуковими фішками, сприяє розвитку логічного мислення, уміння робити висновки, словникового запасу, а також виховує любов до природи.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ігрова форма уроку допомагає зацікавити учнів та повідомити їм необхідні знання. Завдання стимулюють розумову діяльність учнів , сприяють кращому засвоєнню теми.Сподобалось використання технології “ПіснеЗнайка”.

  2. Цікавий ігровий урок. Відповідає віковим особливостям учнів 1 класу. Всі види діяльності на уроці, навіть фізхвилинка, підпорядковані темі, розкривають її з різних сторін.

  3. Вчителю вдалося все гармонійно поєднати на уроці, одне доповнювало інше і не відчувалося ніяких ускладнень. Етап повідомлення теми уроку виявився цікавим і зразу ж привернув увагу учнів та ще й гостем уроку був Капітошка, якого так полюбляють діти. Не забув вчитель і про артикуляційну гімнастику, яка так важлива для формування правильної звуковимови.