super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з української мови та природознавства для учнів 3-го класу спеціальної школи на тему: “Складання тексту-розповіді за картиною “Зима в лісі” (усно). Повторення та закріплення вивчених частин мови”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з української мови та природознавства для учнів 3-го класу спеціальної школи на тему: ̶...

Інтегрований урок з предметів “українська мова” та “природознавство”, проведений для учнів з інтелектуальною недостатністю в умовах спеціальної школи, що має на меті вчити учнів складати текст-розповідь за картиною, вміння бачити красиве в природі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Поєднати українську мову з природознавством, на мою думку, є вдалою ідеєю. Вчитель застосовує словесні, наочні, практичні методи навчання, які реалізують досягнення мети уроку. Впродовж уроку увага звертається на емоційний стан учнів. Дякую.

  2. Інтегрований конспект уроку з української мови та природознавства побудований згідно дидактичних,виховних та розвиваючих вимог.Варто звернути увагу на уважне ставлення до учнів,дотримання педагогічного такту,свівробітництво з учнями.Олена Володимирівна врахувала рівень розвитку та психологічних можливостей учнів.Дякую