super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого заняття з логіко – математичного розвитка та пошуково-дослідницької діяльності “У чому секрет”

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого заняття з логіко – математичного розвитка та пошуково-дослідницької діяльності “У чому секр...

Заняття складено для дітей середньої групи

Конспект інтегрованого заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже пізнавальне заняття. З назви вже хоться дізнатися про який секрет йдеться. Цікава дослідницька діяльність з водою та різними предметами. Сподобався прийом з сонечком.

  2. Заняття цікаве, пізнавальне. Головний його плюс – інтеграція матеріалу. Прийоми та методи розраховані для дітей середньої групи, враховані всі особливості даного віку. Сподобалась дидактична гра “Склади пиріг”, дослід “Водограй”.

  3. Ольго Олександрівно, велике дякую Вам за розробку! Проводите дуже цікаві та захоплюючі заняття. Дидиктичні ігри та досліди проведені на високому методичному рівні. Конспект вражає своєю простотою та, водночас, оригінальністю.

  4. Чудова ідея, правильно методично побудований конспект, всі частини логічно поєднані. Об’єднання математики з досвідами з водою робить це заняття справжнім STEM-уроком, що є одним з найактуальніших напрямків сучасної освіти.

  5. Чудовий конспект, і, я впевнена, гарно пройшло і заняття, адже так все продумано, випливає одне з іншого, плавно переходить від вивчення математичних фігур до досліду з водою, а далі і до розуміння фразеологізмів та вміння працювати з клеєм. А все разом – як одна цікава казка. Дякую!