super@urok-ua.com

Конспект логопедичного заняття для першокласників з ФФНМ Тема: “Закріплення правильної артикуляції звука [л’] у прямому складі. Буква Я”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект логопедичного заняття для першокласників з ФФНМ Тема: “Закріплення правильної артикуляції звука [л’] у пр...
Посада: Учитель-логопед
Місце роботи: Логопедичний пункт управління освіти і науки Сумської міської ради при КУ ЗОШ №27

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Короткий опис матеріалу

Документ описує методику закріплення правильної артикуляції звука [л’] у прямому складі, а також навчання письма букви «Я». Мета: формування правильної вимови [л’], розвиток фонематичного слуху, уваги й пам’яті дитини. Обладнання включає набір малюнків, схеми, фішки.

  1. Організаційний момент з привітанням і активізацією уваги.
  2. Основна частина з артикуляційними вправами, дихальними вправами, пальчиковою гімнастикою, розвитком фонематичних процесів, вивченням нового матеріалу та прописуванням букви «Я».
  3. Підбиття підсумків.

Заняття включає слухання віршів, голосові вправи, вправи на розпізнавання та відтворення звуків, дихальні вправи, покликані розвивати дихальну мускулатуру, а також завдання на прописування й розпізнавання букви «Я».

Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Всі етапи заняття побудовані правильно. Велику увагу логопед приділив розвитку пам’яті,але кросворд ускладнив завдання. На мою думку, такі види роботи потрібно давати з 2 класу тому,що більшість дітей йдуть до школи не вміючи читати і можуть просто не впоратись з таким завданням.А так все добре.

  2. Велика подяка вчителю за плідну працю.Чітко прослідковується мета логопеда -на основі мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти закріпленню правильної та чіткої артикуляціі звука.Урок насичений ігровими момемтами,має додатки.Бажаю успіхів!

  3. На занятии использованы различные приемы (словесный, наглядный, наглядно – образный) для активизации внимания, проводится положительный эмоциональный настрой и мотивация детей. Каждый этап занятия предусматривает расширение знаний, умений, навыков детей, На мой взгляд, в ходе занятия будут выполнены все поставленные задачи. Спасибо.

  4. Ми не маємо логопеда. А діти з вадами мови є у кожному початковому класі нашого закладу. Цим конспектом можна скористатися. Дякую!