Конспект логопедичного заняття для першокласників з ФФНМ Тема: “Закріплення правильної артикуляції звука [л’] у прямому складі. Буква Я”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект логопедичного заняття для першокласників з ФФНМ Тема: “Закріплення правильної артикуляції звука [л’] у пр...
Посада: Учитель-логопед
Місце роботи: Логопедичний пункт управління освіти і науки Сумської міської ради при КУ ЗОШ №27

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект розроблений для занять по закріпленню правильної артикуляції звука [л’] у прямому складі. А також формування оптичного образу букви Я. Розвитку графомоторних навичок, фонематичного слуху, читання.

Конспект логопедичного заняття

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Всі етапи заняття побудовані правильно. Велику увагу логопед приділив розвитку пам’яті,але кросворд ускладнив завдання. На мою думку, такі види роботи потрібно давати з 2 класу тому,що більшість дітей йдуть до школи не вміючи читати і можуть просто не впоратись з таким завданням.А так все добре.

  2. Велика подяка вчителю за плідну працю.Чітко прослідковується мета логопеда -на основі мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти закріпленню правильної та чіткої артикуляціі звука.Урок насичений ігровими момемтами,має додатки.Бажаю успіхів!

  3. На занятии использованы различные приемы (словесный, наглядный, наглядно – образный) для активизации внимания, проводится положительный эмоциональный настрой и мотивация детей. Каждый этап занятия предусматривает расширение знаний, умений, навыков детей, На мой взгляд, в ходе занятия будут выполнены все поставленные задачи. Спасибо.