Конспект першого уроку: “Ми – діти України”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект першого уроку: “Ми – діти України”
ПІБ автора: Бурдяк Ірина Романівна
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

Конспект проведеного першого уроку “Ми – діти України” покликаний виховувати в учнів почуття патріотизму, гордості за приналежність до українського народу та етносу. Основною метою є закріплення знань учнів про державні символи України.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок життєвий, пронизаний патріотизмом. Присутні інформаційні хвилинки, поетичні, фізхвилинка відповідає темі . Погоджуюсь з вами, звичайно, складно коментувати конспект, не побувавши на самому уроці, адже треба враховувати особливості даного класу, наповнюваність та багато іншого.Дякую!

  2. Дякую колегам за відгуки. Обов’язково врахую ваші поради у своїй роботі. Щодо зауважень про “пасивні” зусилля, хочу зауважити, що кожен конспект розробляється відповідно до індивідуальних особливостей учнів. Я вважаю, що у моєму випадку це було виправдано.

  3. Велике спасибі, Ірині Романівні, за надані фотоматеріали. Це говорить про те, що урок не просто написаний, а і прожитий. А тепер по суті: у конспекті є посилання на відеоматеріали, їх не потрібно буде додатково шукати, витрачаючи свій час.Перед слуханням Гімну, наголошено як слід стояти. У підсумку, крім перегляду відеоролика, додала б ще якусь вправу, чи створення колажу, це краще б запам”яталось.

  4. Перший урок завжди особливий для учнів. Глибока тема пронизує навчальний матеріал. Урок наповнений переглядами відеороликів і їх обговоренням. Тому у дітей переважають “пасивні” зусилля. Сильними сторонами розробки можу виділити роботу над державною символікою,патріотичну руханку “Україно, ти моя надія” і розповідь учениці про батька – воїна АТО. Не вистачило групових форм роботи.