mail@urok-ua.com

Конспект позакласноурочного сюжетно – ігрового уроку з основ здоров’я з теми “Уміння товаришувати”

Урок проводиться у шкільному паркові де є безліч природних чинників, які впливають на увагу дітей під час уроку. Завдяки різноманітним формам і методам ігрової діяльності вчитель привертає увагу дітей до теми товаришування, спільних ігор між хлопчиками та дівчатками. Протягом уроку діти вчаться грати в спільні ігри, самі створюють власні правила гри, які спрацьовують у роботі групи. Підсумковий етап уроку доводить, що товаришувати треба вчитися, а для цього треба вміти підтримувати доброзичливі стосунки з однокласниками.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель чудово впроваджує на даному уроці спадщину Василя Олександровича Сухомлинського, адже уроки серед природи завжди подобаються дітям. Високий навчальний результат поєднується з розвитком пізнавальних можливостей і потреб дитини. Дякую.

  2. Справді, сучасних діток потрібно вчити дружити. Конспект уроку є доказом, що це дійсно можливо. Гра “Мій друг” може стати початком чиєїсь дружби. Також вчилель використовує об’єднання в групи,пари, цікаву руханку. А гра з масками додає уроку “творчої пікантності”.