super@urok-ua.com

Конспект уроку алгебри в 8 класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку алгебри в 8 класі
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Костянтинівська ЗОШ № 3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Творче мислення спрямоване на створення і втілення нових ідей, а критичне виявляє їх недоліки. Для ефективного вирішення завдань необхідні обидва типи мислення. Мета даного уроку полягає у формуванні вмінь і навичок розв’язувати рівняння виду х² = а, а також рівнянь, що зводяться до таких, формуванні вмінь досліджувати кількість коренів рівнянь; застосовувати набуті знання і вміння для розв’язання прикладних задач. Зміст уроку демонструє значимість й місце теми в шкільному курсу алгебри та в житті людини; форма – робота у навчально-дослідницькому центрі; методи навчання сприяють розвитку критичного мислення учнів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Текстову частину уроку прочитав за 23 хвилини. Презентацію передививсь напродуч швидко.
    Щось з області фантастики.
    Може тому і 20% учасників ЗНО пишуть на 11 балів інижче

  2. Дякую за матеріал. Завантажила собі, використаю левову частину. Гарно підібрані завдання практичного змісту для мотивації, саме вони є цікавими для учнів і дійсно є “мотиваторами” для вивчення матеріалу як на цьому уроці, так і на наступних.

  3. Мотивація навчальної діяльності школярів сприяє підвищенню якості рівня засвоєння знань. Аналіз життєвих ситуацій робить урок цікавим та сучасним. Презентація візуалізує тему заняття. Дякую.

  4. Саме уроки математики створюють плідні умови для формування та розвитку критичного мислення. Для цього Ви використовуєте такі прийоми: насичення змісту цікавими прикладами, фактами, дослідженнями; нестандартна форма пред’явлення нового матеріалу; аналіз життєвих ситуацій і т.д. Дякую.

  5. Вчитель розглядає нові системи навчання, які забезпечують можливість ефективної передачі знань. Знання, навички, уміння учні здобувають у результаті власної активної діяльності. Учитель створює відпоівдне освітнє середовище, втягує учнів в процес самостійного пошуку нових знань, розв’язує задачі проблемного характеру, створює атмосферу доброзичливості.