Конспект уроку для 1 класу на тему: “Промінь. Кут. Розпізнання ліній. Написання цифр.

Розрізняти геометричні фігури: промінь і кут; закріплювати вміння зіставляти групи предметів і числа на позначання їхньої кількості; формувати обчислювальні навички; виховувати інтерес до математики.

Вікно перегляду документа

  • : Тимчій Ганна Олексіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Бунаківський навчально – виховний комплекс
  • Конспект уроку для 1 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ганно Олексіївно! Дякую за компактний, стислий конспект, який дає свободу вчительській творчочті: я бачу так, а ви – фантазуйте. Висвітлено основні моменти, я б додала більше руху та інтерактивних вправ. Дякую. Успіхів!

  2. Урок компактний, вчитель не перевантажує першачків, чітко і ясно планує навчальну діяльність. Трішки необхідно підкоригувати назви етапів уроку, обов*язково повинна прозвучати тема, мета уроку і хоча б використати парну форму роботи. Дякую!

  3. Не погоджуюсь з пані Світланою із попереднього коментаря. Швидко тому, що діти 1 класу активізують свою увагу не більше ніж 15-20 хвилин, а все що робиться потім – марно витрачений час. Форми роботи теж гарно видно – це колективна та індивідуальна. І про рефлексію теж не згодна, – вона була. Дякую за розробку!

  4. Традиційний урок. Структуру збережено і ніби все правильно. Але якось все так швидко.) Форми роботи не дуже спостерігаються. А от рефлексія проведена не вірно. Рефлексія-це звернення до внутрішнього світу дитини, а не “що ми робили”. Дякую.