mail@urok-ua.com

Математичні забаганки прикладів вивчення римських цифр

Римські цифри – це особлива тема для опанування учнів у корекційній школі. Окрема іноземна гілка у візулізації математичних понять.

Досвід вивчення римської нумерології – особливий, бо має ряд підводних каменів, про які ділимося практикою. Більше того, математика до якої схиляємося в думках і теоретичному застосуванні – це жива наука, яка має бути світовираженням педагогічного характеру, а звідси – кваліфікації і корекційних тонкощів педагогіки у спеціальній школі. А отже – вивіреною на практиці неодноразово. Яким і є досвід нижче.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація “Римські цифри” знайомить учнів з римськими цифрами, правилами їх написання, читання. Також наведені порівняння римських цифр з порядковим номером місяців року. Такі знання римської нумерації сучасній людині необхідні. Адже ці цифри зустрічаються на різних предметах, на циферблатах годинників, на будинках, на книгах і т.д. Цифри повсюди! Хто розпізнав їх – освічені люди! Дякую.

  2. Матеріал зацікавив неординарністю. Зміст допомагає краще уявити методику викладання з даного питання. Презентація надає можливість якісно вивчити порядок місяців за допомогою римської нумерації і навпаки.