mail@urok-ua.com

Конспект уроку для 7 класу “Дієприслівниковий зворот. Коми при дієприслівникових зворотах та одиничному дієприслівнику”

Мета уроку : закріпити знання учнів про дієприслівниковий зворот; розвивати творчі вміння зіставляти, порівнювати, моделювати речення з дієприслівниковими зворотами та одиничними дієприслівниками, навчити учнів виділяти на письмі та в усному мовленні дієприслівникові звороти; сприяти збагаченню словникового запасу учнів; виховувати любов до рідної мови, до її багатства.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
665

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку демонструє вміння вчителя-словесника спланувати
    та організувати проведення уроку так, що мета та очікувані результати були реалізовані.Пібібрані завдання відповідають типу уроку, формують мовні вміння та навички. Дякую.

  2. Завжди люблю використовувати віршики – прибаютки на своїх уроках , адже вони так подобаються учням, налаштовують їх на гарний настрій. Загалом конспект Вашого уроку гарний. Ви використовуєте “елементи ЗНО” , що потрібно робити, аби у майбутньому учні змогли його добре скласти. Дякую за розробку.

  3. Тема та мета уроку відповідають програмним вимогам.Систематизовано завдання, використано інноваційні методи та прийоми навчання. Доречним є виконання завдання для ЗНО. Учитель підібрав матеріал, який відповідає віковій категорії учнів. Дякую за змістовну розробку.