mail@urok-ua.com

Конспект уроку – гри з курсу “Я у світі” для 4 класу на тему: “Бюджет сім’ї”

Під час гри діти збагачують знання про бюджет сім’ї, доходи і витрати; удосконалюють вміння працювати в групі, швидко знаходити вихід з різних ситуацій.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект інтегрованого уроку. «Я у світі» та «Математика» Завдання: розширити уявлення учнів про історичну та культурну спадщину українського народу; розвивати пізнавальну активність учнів; закріпити алгоритм ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові; вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці, складати вирази, знаходити їх значення; вдосконалюват...
Урок з народозновства “Про мій рід-родовід” Сімейний народознавчий вечір "Про мій рід- родовід".
Інтелектуальна тренінг-гра з української мови. 4 клас. Тема: Слово. Речення. Текст Тренінг-гра може проводитись як змагання між групами учнів, так і між окремими учнями. Діти самі вибирають собі питання за ступіню складності. Чим більше балів дається за питання, тим складнішим воно є. Перемагає той, хто набрав більше балів. Гра може проводитись в кінці вивчення теми або ж повторен...
427

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дану гру можна вважати не лише корисною, повчальною, а й життєвонеобхідною. Вчитель майстерно планує хід гри. Сподобались конкурси, підсумок з інсценізацією. Запропоновану публікацію візьму для себе на замітку. Дякую автору.

  2. Дуже цікавий урок-гра, практичний, корисний, вчить дітей планувати бюджет, розуміти поняття доходи, витрати, спонукає приймати участь у складанні сімейного бюджету. Гра навчає робити правильний вибір, бути заощадливим.Дякую.

  3. Надзвичайно цікава розробка, готує учнів до життя, практичні завдання, що розв’язують учні у ході змагання, дуже добрі, діти розуміють, що таке бюджет, витрати, доходи, навчаються знаходити рішення економічних питань, вчителт – молодець!