Конспект уроку – гри з математики у 1 класі НУШ “Рятувальна експедиція для квітки – семипелюстки” (Подорож до міста “Лічба десяткам в межах 100”. Порівняння десятків)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку – гри з математики у 1 класі НУШ “Рятувальна експедиція для квітки – семипелюстки” (Подорож д...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Орлівський навчально-виховний комплекс

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок з математики у першому класі – це цікава гра, в яку діти шести років із задоволенням включаються. У малят розвинена потреба всім допомагати. У представленому уроці першокласники допомагають зібрати пелюстки для ображеної квітки. Діти ще полюбляють виправляти помилки чи навчати інших. На уроці школярі будуть не тільки рахувати, а й грати з геометричними фігурами, розвивати свої творчі здібності та фантазію. Діти працюют з “цеглинками”, паличками, геометричним матеріалом.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок сучасний, нестандартний. Вчитель створює атмосферу, сприятливу для засвоєння матеріалу. Експедиція допомогла дітям здобути необхідні знання, налаштувала на позитивні емоції . Сподобалось використання кольорових прикладів з цеглинками ЛЕГО. Дякую.

  2. Урок цікавий, відповідає сучасним вимогам Нової Української Школи. Насичений ігровими моментами, наочністю, обладнанням. Такі уроки позитивно позначаються на мотивації до навчання. Це сучасно, креативно!