mail@urok-ua.com

Урок – подорож в класі – комплекті (1-й та 2-й класи) із застосуванням інтерактивних технологій начання на тему: “Лічба і порівняння чисел в межах 10”

Тип уроку: нестандартний урок. Урок –подорож.

Тема уроку 1 клас – Лічба і порівняння чисел в межах 10
2 клас – Додавання і віднімання круглих десятків. Розв’язання простих і складних задач.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчитель працює в класі-комплекті – це вже героїчно. Вчитель дає відкритий урок – готується добросовісно. Вчитель відправив урок на Супер-урок – вчитайся, вибери родзинку. Продумано, зважено, на таких уроках діти вчаться один в одного. Молодці!

  2. Чудовий урок для малокомплектної школи. Всі завдання підібрані таким чином, щоб учитель міг приділити увагу кожному класові. Ще й диференціація присутня. Викластись, звичайно, на такому уроці доведеться. Чи встигне вчитель реалізувати заплановане? Я думаю, це залежить від підбору класу та від того, чи набули діти навичок вчитися. В класі-комплекті завжди треба мати завдання про запас.

  3. На мій погляд, дуже важко комплектувати різні класи для уроку. Вчитель не дав якісних знань, а діти не засвоїли повноцінно нового матеріалу. З уроку видно, що учні працювали, як спільно, так і окремо, але педагогу постійно приходилось налаштовувати всіх на роботу. І ще й об’єм запронованого матеріалу завеликий.

    1. Вам усе не так, Ольго! Коли вчитель готує та проводить урок, це великий труд і старання.