mail@urok-ua.com

Конспект уроку – гри з основ здоров’я “Здоров’я – головне багатство”

Матеріали уроку – гри допоможуть закріпити уявлення учнів про здоровий спосіб життя , уміння та навички дітей берегти своє здоров’я; викликають живий інтерес до процесу пізнання, радість перемоги, а звідси – прагнення бути швидким, зібраним, винахідливим, уміти чітко виконувати завдання, чесно і гідно дотримуватись правил гри. Зміст розробки містить вправи, створені на основі творчих та інноваційних підходів, збільшує рухому активність молодших школярів.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
639

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Наталія Вікторівна дотримується вимог програми щодо викладання основ здоров*я. Учні перебувають у русі, діяльності. Сподобався початок уроку, вчитель вдало використовує гру “Хрестики-нулики” для обрання першого конкурсу. Дякую.

  2. Ігрова діяльність у навчальному процесі в початковій школі організовує, розвиває учнів, викликає інтерес до роботи на уроці. Ігри, які використала вчителька, допомагають закріпити знання і навички школярів про здоровий спосіб життя.Дякую.

  3. Гармонійно поєднано навчання з грою. Така велика кількість розваг. Саме те для малечі. Беру на олівець конкурси. Їх можна застосувати під час відпочинку, споривного свята тощо. Дякую.

  4. Шановна Наталіє Вікторівно! Ваш урок добре мотивує дітей до дбайливого ставлення до життя і здоров’я, розвиває життєві навички учнів, спрямовані на заохочення вести здоровий спосіб життя. Наснаги Вам у роботі!