Конспект уроку інформатики в 6 класі. “Практична робота № 9. Пошук інформаційних матеріалів в Інтернеті за вказаною темою”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку інформатики в 6 класі. “Практична робота № 9. Пошук інформаційних матеріалів в Інтернеті за вказано...
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В практичній роботі «Пошук інформації і Інтернеті» в 6 класі підібрані цікаві запитання, пов’язані з унікальністю нашої країни. Діти шукаючи відповіді, дізнаються цікаві факти про свою Батьківщину, підвищують загальну ерудицію.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Для кращого запам’ятовування навчального матеріалу вчитель використовував такі прийоми: постановка мети запам’ятати; включення в діяльність шляхом наочного сприйняття матеріалу і посиленого повторення вивчених моментів нового матеріалу.Зміст уроку відповідає сучасним загальнодидактичним принципам науковості, наочності, послідовності, зв’язку з практикою. Методи формування і закріплення інтересу до матеріалу – актуальна і зрозуміла даному віку проблема, гіпотеза, пошук аргументів. На етапі пояснення нового матеріалу були використані різні методи: слово вчителя при необхідності звернути увагу на складні моменти, відсутні в підручнику, робота з підручником при знайомстві з правилом, так як даний матеріал не є складним.
    При закріпленні матеріалу були використані різні типи вправ: робота за зразком, усна робота творчого характеру

  2. Як на мене, розробка уроку дуже простенька, завдання практичної роботи часто використовуються у різних конкурсах, тому можуть для дітей бути відомими, тому і не цікавими. Можна було б постараться краще.

  3. Дякую за ідею! Дуже корисно та цікаво пов’язувати національно-патріотичне виховання та викладання інформатики! Але, на мій погляд, презентація недороблена. Діти не бачать свого завдання (можливо, це відбувається на окремих листочках-довідничках, але ми цього не бачимо у конспекті), якимось чином діти повинні побачити в результаті роботи відповіді на питання, може і у вигляді картинок (бо ми ж кажемо про презентацію). Яка саме релаксація буде в кінці уроку?