mail@urok-ua.com

Конспект уроку інформатики в 6 класі. “Практична робота № 9. Пошук інформаційних матеріалів в Інтернеті за вказаною темою”

В практичній роботі «Пошук інформації і Інтернеті» в 6 класі підібрані цікаві запитання, пов’язані з унікальністю нашої країни. Діти шукаючи відповіді, дізнаються цікаві факти про свою Батьківщину, підвищують загальну ерудицію.

Конспект уроку

Презентація до уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
113

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Для кращого запам’ятовування навчального матеріалу вчитель використовував такі прийоми: постановка мети запам’ятати; включення в діяльність шляхом наочного сприйняття матеріалу і посиленого повторення вивчених моментів нового матеріалу.Зміст уроку відповідає сучасним загальнодидактичним принципам науковості, наочності, послідовності, зв’язку з практикою. Методи формування і закріплення інтересу до матеріалу – актуальна і зрозуміла даному віку проблема, гіпотеза, пошук аргументів. На етапі пояснення нового матеріалу були використані різні методи: слово вчителя при необхідності звернути увагу на складні моменти, відсутні в підручнику, робота з підручником при знайомстві з правилом, так як даний матеріал не є складним.
    При закріпленні матеріалу були використані різні типи вправ: робота за зразком, усна робота творчого характеру

  2. Як на мене, розробка уроку дуже простенька, завдання практичної роботи часто використовуються у різних конкурсах, тому можуть для дітей бути відомими, тому і не цікавими. Можна було б постараться краще.

  3. Дякую за ідею! Дуже корисно та цікаво пов’язувати національно-патріотичне виховання та викладання інформатики! Але, на мій погляд, презентація недороблена. Діти не бачать свого завдання (можливо, це відбувається на окремих листочках-довідничках, але ми цього не бачимо у конспекті), якимось чином діти повинні побачити в результаті роботи відповіді на питання, може і у вигляді картинок (бо ми ж кажемо про презентацію). Яка саме релаксація буде в кінці уроку?