Конспект уроку з інформатики “Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті” для учнів 8 класу з використанням хмарних сервісів

Конспект уроку з інформатики “Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті” для учнів 8 класу з використанням хмарних сервісів
Конспект уроку з використанням хмарних сервісів, проведення телемосту між двома різними школами інших міст (м.Конотоп, Сумської обл. та м.Летичів, Хмельницької обл.,учитель Марущак В.М.)

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Артюх Юлія Володимирівна
  • : учитель інформатики
  • : Конотопська СШ І-ІІІ ступенів № 9
  • конспект уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок цікавий, сучасний, сприяє розвитку пам’яті, уваги, розвиває пізнавальну активність учнів. Вчитель підійшов творчо до створення даного уроку, пропонує значну кількість інтерактивних вправ, колективні та індивідуальні методи роботи.

  2. Онлайн-дошка, QR-коди, тестування PLICKERS, інтерактивні вправи – вражає набір технологій. Приклад для наслідування та використання на уроці. Урок, покликаний розвивати творчий підхід до поставленої задачі; логічне мислення, пам’ять та увагу, пізнавальний інтерес. Телеміст – міжнародний рівень. Дякую.

  3. Сучасний урок , на якому учні здобудуть необхідні для життя знання.Всі етапи уроку містять цікаву інформацію , змістовні. Гадаю, що найбільше учням сподобався телеміст між двома школами різних міст.