mail@urok-ua.com

Використання хмарних технологій на уроках математики та інформатики в світлі орієнтації учнів на здоровий спосіб життя

Сучасне інформаційне суспільство характеризується як суспільство, в якому широко використовуються інформаційно-комунікаційні технології. Стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) призвів до того, що сучасному педагогу вже недостатньо мати професійні компетентності, що спрямовані на використання традиційних технологій навчання, а необхідно знати й оптимально використовувати можливості Інтернету для професійної діяльності, орієнтуватися в педагогічних мережних співтовариствах, розумітися в інноваційних педагогічних технологіях дистанційного навчання, уміти навчати свого предмета за допомогою різних засобів для комунікації і співпраці.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Люблю тему з дорового способу життя, досліджую її, впроваджую завдяки фізкульт-хвіилинкам та завдяки задачамм відповідного змісту (продукти корисні для мозку, 10 правил вічної молодості, правильний сніданок, корисні продукти). У вас тема “…орієнтації учнів на здоровий спосіб життя” не знайшла висвітлення, про першу частину все бездоганно. Дякую

  2. Хмарними технологіями користується все більше учителів. Тому інформація про це дуже корисна. Дякую автору за гарне, логічне та доступне викладення матеріалу, доступне навіть початківцю.