mail@urok-ua.com

Використання хмарних технологій в роботі з обдарованими учнями

Стаття присвячена проблемі розвитку обдарованості учнів засобами хмарних технологій, здійснено аналіз змісту понять: «хмарні технології», «інформаційно-комунікаційні технології», розглядаються дидактичні аспекти використання хмарних технологій у навчальному процесі, розкриваються переваги хмарних технологій в роботі з обдарованими учнями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Використання “хмарних технологій” з обдарованими дітьми – це вдала ідея, адже це розвиває учнівське мислення, увагу, пізнавальні інтереси. Порушене питання є вичерпним. Корисна робота. Дякую за публікацію!

  2. Доводилось працювати з http://shodennik.ua/ там багато різних розвиваючих ігор, конкурсів предметних, решта, як сховище, крім Google Apps та Office 365? А конретні приклади, дійсно потрібно вказати. Наприклад sbs2 – факультатив олімпіадного програмування, діти вивчають самостійно, що не зрозуміло запитують у мене, а якщо все виходить контестор їм савить бали проходження задачі. Дякую за тему.

  3. Теоретично відкрите питання щодо визначення хмарних технологій. Але в темі йде наголос саме про використання хмарних технологій при роботі з обдарованими учнями. А я, на жаль, цього не побачила. Хотілося б почути приклади використання на практиці. Стаття вимагає доробки, вибачте за відвертість.

  4. Тема з теоретичного аспекту розкрита детально, аргументована, вказано на переваги використання хмарних технологій в навчально-виховному процесі школи, розглянуто умови її запровадження. Справді не вистачає для більшої наглядності практичної частини, в якій більш детально описанувались би ці технології навчання, з конкретними прикладами. Дякую за матеріал.

  5. Робота з обдарованими учнями потребує не тільки фахових знань та вмінь педагога , а також володіння сучасними новітніми технологіями навчання та виховання. Однією із інноваційних технологій є хмарні технології, які активно впроваджуються в навчально-виховний процес. Дана стаття саме присвячена цьому питанню. У своїй роботі вчитель наводить приклади використання хмарних технологій з метою активізації діяльності обдарованих учнів, підтримки їх творчих здібностей .Стаття носить науковий характер, хотілося б більше конкретних прикладів. Дякую.