mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу на тему “Романтика подорожей. Велич науки і знань у романі Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»”

Конспект урокуіз зарубіжної літератури для 6 класу на тему “Романтика подорожей. Велич науки і знань у романі Ж. Верна «П’ятнадцятирічний капітан»

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікаве вступне слово вчителя, інсценування, повідомлення-дослідження учнів, запитання географічні та біологічні тощо — те, що сприяє реалізації мети уроку. Але як все стигнути виконати за урок? Чи не складне домашнє завдання? Дякую. Кожукало Н.

  2. Використання кадрів з фільму впродовж уроку створить сприятливу для навчання атмосферу. Пізнавальною є інсценізація, повідомлення учнів.Пам*ятку для тих , хто хоче вижити візьму й собі на замітку.Присутній міжпредметний зв*язок під час гри. Дякую.

  3. Урок дуже насичений, продуманий гарно, підібрано цікаві форми роботи для учнів. Мені сподобалась ця робота. Тільки викликає сумнів, чи встигли всі завдання виконати на уроці: їх забагато. Тільки 5 уривків відео, а ще презентація, інсценізація…