mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури на тему: Ідея радості життя та відкриття світу у романі Е. Портер «Полліанна»

Конспект відкритого уроку за романом Е. Портер “Полліанна”.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Перед початком уроку вчитель чітко визначає перед учнями завдання, форму роботи (групова). Листи самооцінювання дозволяють учням самостійно визначити рівень досягнень на уроці. Планування навчальної діяльності вважаю ефективним. Дякую.

  2. На мою думку, цікавинками уроку є прийом” Фішбоун”, групова робота ” Гра в радість”.Велике значення на цьому уроці має виховний момент. Розробка уроку сподобалася. Дякую.

  3. Скільки я вже бачила, використовувала методичних матеріалів для проведення уроків за твором “Полліанна”, а Ваше напрацювання – урок та презентація, також варті уваги колег, тому що із Вашої роботи можна запозичити безліч творчих ідей, які допоможуть урок урізноманітнити, зробити яскравим та насиченим. Дякую!

  4. Гарний та сучасний урок, який заслуговує лише на хороші відгуки. Цю тему можна опрацьовувати вічно, але і Вам вдалось висвітлити свої креативні ідеї. Матеріал надзвичайно корисний для використання, презентація також. А запропоноване Вами домашнє завданння учні виконуватимуть із радістю. Дякую.

  5. Ваш урок цікавий, продуманий та має пройти тільки на нотка радості. Вдало продумано прийом фішбоун та гра в радість. Гармонійно поєднана презентація до конспекту уроку, в ній використано багато яскравих та позитивних ілюстрацій. Дякуюз а урок.