super@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури. Ідея радості життя та пізнання світу у творі Е. Портер “Полліанна”

Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури. Ідея радості життя та пізнання світу у творі Е. Портер “Полліанна”

Урок формує читацькі та мовленнєві компетентності, навички виразного вибіркового читання, вміння характеризувати літературних персонажів, простеживши зміни в характерах героїв; розвиває вміння аргументувати свою думку прикладами і цитатами, сприяє вихованню життєвих компетентностей: оптимістичного й світлого ставлення до світу і життя.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже люблю цей твір, тому намагаюсь уроки при вивченні твору “Полліанна” подати учням якнайкраще. “Полліанна” – це книга самого життя,і дуже важливо, щоб учні зробили для себе хороші висновки, а запропоновані ідеї у розробці Вашого уроку цьому посприяють. Дякую!

  2. “Полліанна” – це не просто твір художньої літератури, а мистецтво жити на повні груди. Сонячна дівчинка має вже багато прихильників серед дітей та дорослих. Урок цікавий та змістовний. Гарна ідея із притчею, а також із повідомленням вчителя про досягнення людей з обмеженими можливостями. Дякую!