super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 7 класу на тему: “Л.Костенко “Кольорові миші”. Ідея зіткнення неповторності й стандарту у творі”

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 7 класу на тему: “Л.Костенко “Кольорові миші”. Ідея зіткне...

Під час проведення уроку учні поринуть у захоплюючий світ поезії, переконаються у тому, що краще бути індивідуальністю, ніж сірою масою.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель методично вірно будує урок, вдало змінює види навчальної діяльності. Інтерактивні прийоми налаштовують на краще засвоєння матеріалу. Випереджувальне завдання з ліплення мишей цікаве, відповідає темі уроку.

  2. Дуже люблю цей твір Ліни Костенко. І ваша робота за твором продумана гарно. Вдале поєднання з мистецтвом. І мишки на уроці – цікаво. Дякую за вашу вдалу працю.

  3. Гарно продумана робота над віршем Ліни Костенко “Кольорові миші”. Мені сподобалось випереджувальне завдання учнів. В розробці уроку використано інтерактивні вправи. Вважаю актуальним “Проблемне питання”. Урок є творчим та цікавим. Сенкан на домашнє завдання – також вдалий вибір. Дякую!