Конспект уроку математики в 2 класі на тему “Ознайомлення учнів із дією множення. Знак множення”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку математики в 2 класі на тему “Ознайомлення учнів із дією множення. Знак множення”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Бутівський НВК "ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку математики в 2 класі на тему “Ознайомлення учнів із дією множення. Знак множення”
Урок ознайомлення учнів з дією множення та знаком множення. В ході уроку будуть вчитися замінювати приклади на додавання прикладами на множення. На цьому уроці діти ще ознайомляться з традиціями українського народу, більше дізнаються про народні символи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Із самого початку, з організаційного моменту, приємно читати Вашу розробку, Натальо Василівно! Надзвичайно хороший початок уроку, який можна запозичити й для відкритих уроків у середніх класах. Впродовж уроку присутня мотивація, що спонукає учнів до активної роботи. Продумано підібрані завдання. Досягнуто триєдиної мети уроку. Дякую за цікаву публікацію!

  2. Урок , можна сказати, прикрашений народознавчою тематикою. Кожний етап супроводжується віршованим завданням, пізнавальним є пояснення значення кольорів стрічок. Методично вірно спланована робота в парах. Нетрадиційним є домашнє завдання.

  3. Урок насичений різними видами робіт, гарно побудований, поєднаний темою народознавства. Корисним і креативним є запис плану уроку на стрічечках українського віночка. Під час стимулювання і мотивації навчально – пізнавальної діяльності здійснюється налаштування на успіх.

  4. Гарно продумано написання каліграфічної хвилинки. Не скажу, скільки двійок довелося б писати мені (жартую:)… Цікаво поєднується математичний матеріал з народознавчим. Пояснення теми є чітким, методично організованим. Завдання на закріплення подані у самостійній роботі, роботі в групах. ДЯкую за матеріали уроку.