mail@urok-ua.com

Конспект уроку-презентації “Драматургія 20-30 років. М.Куліш”

Цей конспект допоможе вчителям при підготовці уроку у вивченні драматургії 1920 років та життєвого та творчого шляху М.Куліша.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема та мета уроку в основному розкриті. Якісним був етап актуалізації опорних знань. Серйозну дослідницьку роботу провели учні (“актори” в ролі Леся Курбаса та Валентини Чистякової, “театрознавці” про театр “Березіль” і новаторство режисера ; але хронологічна розповідь про М.Куліша важка для сприйняття на слух). Не зовсім продумано підсумок уроку, не було узагальнення щодо величі і трагедії життя митців 20-30 р.р. ХХст. Де презентація?! Дякую.

  2. Сама тема уроку досить об`мна. Потрібно за урок розглянути велику кількість матеріалу, що, на мій погляд, автору вдалося зробити досить непогано. Сподобалося, що задіяні весь урок учні, завдання для них підібрані різноманітні. Є чітка послідовність розвитку уроку і логічне повернення до епіграфа.

  3. Урок – презентація реалізує триєдину мету, а учні творчо працюють, виконуючи різноманітні ролі. Цікаву інформацію підготували дослідники- театрознавці( творчо-пошукова робота).Протягом уроку учитель ставить проблемні запитання, що спонукає до критичного мислення школярів. Урок сучасний, продуктивний. Дякую.

  4. Вдало проходять всі етапи уроку. Цікавою є робота за таблицею, аналітичне завдання під час роботи в парах. Обладнання дає змогу результативно провести урок, якісно засвоїти матеріал. Учні набувають досвід творчої діяльності.