Розробка уроку з історії для 10-го класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку з історії для 10-го класу
Посада: учитель історії
Місце роботи: гімназія № 283 міста Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ТЕМА
«РОСІЯ (СРСР) У 1920-х – НА ПОЧАТКУ 1930-х рр.»
Очікувані результати:
Учні зможуть
– охарактеризувати розвиток СРСР у 1920 – 30-ті роки, процес становлення сталінського режиму, створити цілісну картину подій, що відбувались в Росії (СРСР) та УРСР у 1920-х – на початку 1930-х років;
– розкривати зміст НЕПу, створення СРСР, приходу Й. Сталіна до влади та сталінської моделі соціалізму в СРСР.
Урок удосконалює предметні компетентності учнів: роботу з різними видами історичних джерел, аналіз історичних явищ і процесів; учень робить самостійно висновки та узагальнення, висловлює особисту думку, щодо проблеми.
Урок є органічною складовою громадянської освіти, оскільки сприяє становленню громадської самосвідомості та активній патріотичній позиції учнів. Форма і зміст завдань виховує повагу до подій світової та вітчизняної історії, толерантне ставлення до іншої точки зору.
Для уроку вчителем розроблені: електронна презентація у форматі PowerPoint2007, опорний конспект для учня, заготовки для групової роботи (мозкового штурму, експертного висновку, документи для опрацювання), тест – графічний диктант для перевірки засвоєння ключових понять.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Особливістю уроку є використання міжпредметних зв’язків, використання інтерактивних методів навчання, зокрема групової роботи. Урок фактично реалізує інтегрований підхід до викладання історії України та всесвітньої історії в 10 класі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Важливою особливістю уроку є використання міжпредметних зв’язків, використання інтерактивних методів навчання, зокрема групової роботи. Урок фактично реалізує інтегрований підхід до викладання історії України та всесвітньої історії в 10 класі.