Урок-гра “Ми – кияни!” (розробка для учнів середньої школи)

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-гра “Ми – кияни!” (розробка для учнів середньої школи)
Посада: учитель історії
Місце роботи: гімназія № 283 міста Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

“Ми – кияни!”

РОЗРОБКА ЗМАГАННЯ – ГРИ ДЛЯ учнів 5-х класів за матеріалами «Мій Київ» та Історії України 1-го семестру
Гра може бути використана як урок узагальнення в 5-му класі (нестандартна форма дозволяє у творчий формі перевірити засвоєння ключових понять) або як позакласний захід для учнів середньої школи (класна виховна година або змагання для учнів паралелі під час предметного тижня.)
УЧНІ ЗМОЖУТЬ: в ігровій формі повторити вивчене протягом першого семестру, узагальнити знання про виникнення Києва, розвиток міста, видатних Киян, природне середовище Києва.
Гра удосконалює предметні компетентності учнів: роботу з різними видами історичних джерел
Гра є органічною складовою громадянської освіти, оскільки сприяє становленню громадської самосвідомості та активній патріотичній позиції учнів. Форма і зміст завдань виховує повагу до подій свого міста та вітчизняної історії.
Матеріали та форми роботи дозволяють реалізовувати ключові предметні компетенції на наскрізні лінії освіти «Цінності й моральність», «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність».
Учителем розроблені: заготовки для групової роботи (кросворди, «літопис з помилками»), електронна презентація у форматі PowerPoint2007.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Матеріали та форми роботи уроку-гри “Ми – кияни” Олени Сергіївни дозволяють реалізовувати ключові предметні компетенції на наскрізні лінії освіти «Цінності й моральність», «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність».