mail@urok-ua.com

Урок-гра “Ми – кияни!” (розробка для учнів середньої школи)

“Ми – кияни!”

РОЗРОБКА ЗМАГАННЯ – ГРИ ДЛЯ учнів 5-х класів за матеріалами «Мій Київ» та Історії України 1-го семестру
Гра може бути використана як урок узагальнення в 5-му класі (нестандартна форма дозволяє у творчий формі перевірити засвоєння ключових понять) або як позакласний захід для учнів середньої школи (класна виховна година або змагання для учнів паралелі під час предметного тижня.)
УЧНІ ЗМОЖУТЬ: в ігровій формі повторити вивчене протягом першого семестру, узагальнити знання про виникнення Києва, розвиток міста, видатних Киян, природне середовище Києва.
Гра удосконалює предметні компетентності учнів: роботу з різними видами історичних джерел
Гра є органічною складовою громадянської освіти, оскільки сприяє становленню громадської самосвідомості та активній патріотичній позиції учнів. Форма і зміст завдань виховує повагу до подій свого міста та вітчизняної історії.
Матеріали та форми роботи дозволяють реалізовувати ключові предметні компетенції на наскрізні лінії освіти «Цінності й моральність», «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність».
Учителем розроблені: заготовки для групової роботи (кросворди, «літопис з помилками»), електронна презентація у форматі PowerPoint2007.

Презентація

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
126

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *