super@urok-ua.com

Конспект уроку та презентація до уроку з української мови в 3 класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку та презентація до уроку з української мови в 3 класі
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Херсонська гімназія № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема: Вимова і правопис слів із ненаголошеними[е], [и] в коренях, які перевіряються наголосом. Поняття «орфограма».

Мета: навчати учнів правильно вимовляти і писати слова з ненаголошеними [е] та [и] в коренях; знаходити слова з орфограмами та перевіряти їх написання, знаходити перевірне слово шляхом зміни форми слова або добирання спільнокореневого слова; повторити поняття «орфограма»; розвивати правильну літературну вимову слів із ненаголошеними [е], [и] в коренях; виховувати інтерес до навчання,вміння співпрацювати,  кращі людські якості.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Олена Вікторівна розробила захоплюючий, казковий урок для дітей. Він грамотно складений і довершений. Учителю вдалося підібрати героїв уроку так, щоб якомога зацікавити і активізавути учнів.

  2. Дана мовна тема є важкою для засвоєння учнями, але при правильній організації, при підборі цікавих вправ – ця проблема відпадає сама собою. Що і спостерігається в конспекті: все чітко, логічно, відповідає принципу “від часткового до загального”. Урок наповнений творчими вправами, різними інтерактивними видами роботи. Вважаю, що тема уроку засвоєна. стосовно презентації рекомендую перед збереженням переглянути чи все впорядку, частини текстів накладаються один на одного. в такому випадку я зберігаю презентаці. в доступному форматі. Дякую за матеріал, натхнення у роботі!

  3. Дітям завжди подобаються уроки з використанням казкових героїв. А саме в цьому випадку, я вчительці аплодую. Ігрові моменти з казковими героями гармонійно об’єднали частини уроку і створили цілісне полотно. Особливо хочу звернути увагу читачів на актуальність цих героїв. Тому що дуже часто в наших підручниках ( даруйте, пани автори підручників і зошитів з друкованою основою, але така правда життя) використовують казкових героїв, яких сучасні діти не знають. Це казкові герої ще мого дитинства. І вчитель змушений витрачати дорогоцінний час на пояснення того, хто це нам дає завдання, чи кому ми допомагаємо. Різноманітність форм роботи на уроці робить його цікавим, динамічним. Браво, вчителько!

  4. Вчителька вміло володіє технологічним інструментарієм. Мета уроку оптимально конкретизована, завдання підібрані дидактично правильно і виправдано. Доцільна подача завдань героями мультфільму створює позитивну атмосферу на уроці. Гармонійно пов’язані всі структурні елементи уроку. Дякую Вам, Олено Вікторівно!

  5. Конспект уроку побудований методично правильно.При проведенні уроку використано різні форми роботи.Цікава задумка вчителя при проведенні уроку та супер презентація!Продовжуйте і дальше так працювати.Успіхів Вам! Але бажано вказувати автора підручника у конспекті.

  6. Надзвичайно цікавий і креативний урок пропонує Олена Вікторівна у формі улюбленої сучасної зимової казки. Використання різного роду інтерактивних вправ урізноманітнює даний урок.Дуже цікава ідея.

  7. Урок сучасний, вражає продуманими логічними переходами. Присутня проблемна ситуація, самостійне визначення теми, мети уроку, різноманітні форми роботи. Казкові герої сучасного мультфільму супроводжують учнів впродовж уроку й це зовсім не заважає досягти основної триєдиної мети. Молодчинка, Олено Вікторівно!