Конспект уроку української мови (2 клас) на тему: Закріплення вивченого про дієслово

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку української мови (2 клас) на тему: Закріплення вивченого про дієслово
ПІБ автора: Коров'янська Любов Петрівна
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Деснянський НВК

Урок містить цікаві вправи групової роботи для повторення вивченого матеріалу за темою. Мультимедійна презентація допомагає зробити урок яскравішим, доступнішим для сприйняття. Розробку рекомендую для педагогів, які прагнуть працювати творчо.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудовий матеріал, доступний, захоплюючий, сприяє закріпленню матеріалу з теми “Дієслово” Урок дозволяє формувати уявлення про дієслово як про частину мови. Корисний матеріал для вчителів початкових класів.

  2. Використання групових форм роботи на уроці, перш за все, згуртовує дитячий колектив, підтримує дружні стосунки з ровесниками. По-друге, забезпечує високу активність усіх учнів, підвищує результативність навчання. Ви вносите новизну в організацію традиційного процесу навчання!

  3. Вчитель звертає увагу на формування ключових та предметних компетентностей. Завдання різного плану, сприять всебічному розвитку особистості. Кросворд, ігрова діяльність створюють умови для кращого узагальнення теми.

  4. Урок узагальнення навчального матеріалу з мовної теми має на меті формування ключових та предметних компетентностей учнів. Усі етапи уроку систематизують вивчений лінгвістичний матеріал. Презентація є гарним доповненням до уроку. Дякую.