Конспект уроку з англійської мови у 2 класі на тему “Merry Christmas”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з англійської мови у 2 класі на тему “Merry Christmas”.
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Катеринівська ЗШ І – ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з англійської мови у 2 класі на тему “Merry Christmas”.
Метою уроку є: ознайомити учнів з новими ЛО park, snow, tree, flower та закріпити їх вживання в усному мовленні; ознайомити учнів з читанням буквосполучень “ar”, “ow”; навчи-ти учнів застосовувати нові ЛО в усному мовленні повторити й закріпити правила вживання іменників у множині та форм однини і множини дієслова; практикувати вживання дієслова «to be» в теперішньому часі; розвивати вміння учнів працювати в парі; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови; тренувати пам’ять та увагу; поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.

Конспект  уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці вчитель використовує багатий методичний апарат, який сприяє розвитку уваги, пам*яті, мовлення. Кожний етап уроку ретельно розписаний, тому можна об*єктивно оцінити роботу вчителя і учнів на уроці та здійснити віртуальну мандрівку на урок. Дякую!

  2. Талановито складений конспект уроку. Якісний підбір ігор, вправ для розвитку критичного мислення і мовлення дітей. Наталія Володимирівна проводить продуктивну роботу над вивченням і закріпленням нових лексичних одиниць. Використання аудіозаписів є необхідністю під час вивчення іноземних мов, тому це робить урок дієвим і цілісним.

  3. Урок цікавий, несе в собі надзвичайну інформаційну цінність. Естетичне оформлення привертає увагу відразу. Урок описаний до подробиць. Стане в пригоді особливо вчителям, які лише починають свою творчу педагогічну діяльність. Здійснюється опора на значення слова в рідній мові, все доповнюється іграми на увагу, вивченням віршів. Мети уроку досягнуто.