super@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови у 4 класі на тему “Shopping”

Автор матеріалу: Конспект уроку з англійської мови у 4 класі на тему “Shopping”

Конспект уроку з англійської мови у 4 класі на тему “Shopping”
Мета уроку: систематизувати лексичний і граматичний матеріал теми «Покупки», вчити монологічному та діалогічному мовленню учнів, формувати навички читання та аудіювання,розвивати мовні навички та пізнавальну розумову діяльність, виховувати вміння працювати в колективі, посидючість, уважність, активність. Урок забезпечує активність учнів, мотивує розвиток пізнавального інтересу школярів до іноземної мови.
Методи і методичні прийоми: бесіда з учнями, елементи драматизації, читання, аудіювання, монологические висловлювання учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Григорян Арміне Володимирівна
  • : вчитель англійської мови
  • : Марагнецький навчально-виховний комплекс “Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 10”
  • Конспект уроку та презентація з англійської мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Не розумію, чому не переведено “шапку” уроку на українську мову. На скільки мені відомо, російськомовні публікації не висвітлюються на цьому сайті.
    Що стосується розробки уроку з англійської мови, то вона високопрофесійно скомпонована. Урок добре доповнює презентація, з кількома цікавими логічними завданнями.

  2. Елементи драматизації та інші методи створюють належні умови для досягнення успішних результатів на уроці. Діти розвивають мовлення, комунікативні навички, дотримуються правил спілкування. Вчитель формує на уроці загальнонавчальні вміння та навички.

  3. Урок підготовлено згідно всіх вимог. Сподобалася гра “Agree or Disagree”, на урпоці кчні залучені до різного виду діяльності – і читання, і усне мовлення, і письмо. Все лаконічно. Дуже чітко описано, подані орієнтовні відповіді учнів. Успіху у роботі!