super@urok-ua.com

Конспект уроку з біології для 6-го класу з теми “Квітка – орган статевого розмноження”

Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 6-го класу з теми “Квітка – орган статевого розмноження”

Конспект уроку з біології для 6-го класу з теми “Квітка – орган статевого розмноження” містить групову роботу-дослідження “Будова квітки” з випереджальними міні-проектами, гру “Флористи”, цікаву інформацію про квіти. Допоможе при проведенні уроку з даної теми.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок гармонійно представлений, не вистачає тільки мультимедійної презентації. Світлана Миколаївна вдало працює з елементами випереджаючого навчання (завдань), надаючи змогу учням готувати вдома повідомлення за темою наступного уроку. Це позитивно впливає на розвиток самостійності, ініціативності, впевненості у дітей.

  2. Працюю з молодшими школярами, але теми, які тепер ми розглядаємо і вивчаємо, дуже важкі і необхідні для подальшого успішного навчання. Тому цікавлюсь напрацюваннями колег -фахівців. Сподобались слова «Квітка — це усмішка сонця, яка дає здоров’я й наповнює світлою радістю».Від уроку такі ж почуття. Багато виділила цікавого для себе як для вчителя, який готовий вчитися! Дякую…

  3. Світлана Миколаївна обирає для розкриття теми уроку дослідницькі, пошукові методи та прийоми, які сприяють якісному засвоєнню нового матеріалу. Під час уроку вчитель здійснює індивідуальний підхід . Сподобалось завдання “Реставруйте текст”. Перевірити рівень засвоєних знань допомагає тестова робота.