Конспект уроку з біології для 7 класу на тему “Молюски”

Мета:

навчальна: сформувати поняття про особливості зовнішньої і внутрішньої будови представників різних класів молюсків у залежності від умов існування; навчити відрізняти їх за іншими ознаками; ознайомити з найпоширенішими видами, які мешкають у різних середовищах проживання.

розвиваюча: розвивати вміння логічно мислити, робити висновки, узагальнювати, аналізувати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, розвивати навички публічного виступу, самостійну пізнавальну діяльність з різними джерелами знань – текстом, ілюстраціями, словником, вологими препаратами.

виховна: виховувати любов до природи, емоційно – цілісного ставлення до оточуючого середовища, до себе, до гуманних норм поведінки у природі під час господарювання і відпочинку.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: таблиця «Молюски»; три ватмани, кнопки, лист, інструкції, роздавальні картки, вологі препарати, кольорові олівці, маркери.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вчитель узгоджує мету уроку, конкретизує завдання. Методичний коментар, що супроводжує зміст уроку, допомагає уявити практичну діяльність учнів. Співпрацюючи в групах, матеріал краще засвоюється. Вправа “Відраза-симпатія” розвиває мислення.

  2. Матеріал уроку викладено для роботи у групах,що дає учням змогу колективізуватись. Це сприяє кращому засвоєнню нових знань. Дидактичний матеріал допомагає узагальнити вивчений матеріал. Дуже вчасно ви опублікували тему “Молюски”, адже ми її ще не виачали.