mail@urok-ua.com

Конспект уроку з біології для 7 класу на тему “Молюски”

Мета:

навчальна: сформувати поняття про особливості зовнішньої і внутрішньої будови представників різних класів молюсків у залежності від умов існування; навчити відрізняти їх за іншими ознаками; ознайомити з найпоширенішими видами, які мешкають у різних середовищах проживання.

розвиваюча: розвивати вміння логічно мислити, робити висновки, узагальнювати, аналізувати, встановлювати причинно – наслідкові зв’язки, розвивати навички публічного виступу, самостійну пізнавальну діяльність з різними джерелами знань – текстом, ілюстраціями, словником, вологими препаратами.

виховна: виховувати любов до природи, емоційно – цілісного ставлення до оточуючого середовища, до себе, до гуманних норм поведінки у природі під час господарювання і відпочинку.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: таблиця «Молюски»; три ватмани, кнопки, лист, інструкції, роздавальні картки, вологі препарати, кольорові олівці, маркери.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
847

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Вчитель узгоджує мету уроку, конкретизує завдання. Методичний коментар, що супроводжує зміст уроку, допомагає уявити практичну діяльність учнів. Співпрацюючи в групах, матеріал краще засвоюється. Вправа “Відраза-симпатія” розвиває мислення.

  2. Матеріал уроку викладено для роботи у групах,що дає учням змогу колективізуватись. Це сприяє кращому засвоєнню нових знань. Дидактичний матеріал допомагає узагальнити вивчений матеріал. Дуже вчасно ви опублікували тему “Молюски”, адже ми її ще не виачали.