super@urok-ua.com

Конспект уроку з біології у 6-му класі на тему: ” Суцвіття”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології у 6-му класі на тему: ” Суцвіття”.
Посада: вчитель біології та хімії
Місце роботи: Мукошинська ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Суцвіття.

Мета: Закріпити знання учнів про будову та різноманітність квіток, сформувати поняття про суцвіття і знання про їх типи та біологічне значення, навчити порівнювати та розпізнавати суцвіття, розвивати логічне мислення та інтерес до предмета.

Тип уроку: комбінований. Обладнання: підручник, мультимедійний комплекс, схеми суцвіть.

  1. Організаційний момент: девіз – “Міркуємо швидко, відповідаємо правильно, працюємо плідно”.
  2. Перевірка домашнього завдання:
    • Вправа “Вірю – не вірю”.
    • Тестові завдання.
  3. Оголошення теми: “Суцвіття”.
  4. Вивчення нового матеріалу: пролонгування понять про суцвіття, їх класифікація та біологічне значення.
  5. Узагальнення знань: вправа “Знайди пару”.
  6. Висновки.
  7. Домашнє завдання.
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сприятливий психологічний настрій задає притча на початку уроку. Впродовж уроку учні підіймаються сходинками успіху та дізнаються чимало нового. Деякі учні заздалегідь підготували повідомлення, що сприяє їх розвитку. Присутні різні види робіт.

  2. Автор починає урок з психологічного настрою та відповідної атмосфери в класі. Далі учитель уміло підводить учнів до цілі уроку по умовних сходинках через цікаві креативні завдання, які передбачають індивідуальну, групову та роботу в парах. Сподобалося,що діти самостійно оцінюють свою роботу.

  3. Урок дуже креативний, відповідає сучасним освітнім вимогам, де учень -активний учасник процесу, а не споглядач. Мотивація у вигляді притчі на початку уроку спонукає до конкуренції , тим самим стимулюючи пізнання. Сподобалось і те, що не вчитель оцінює результати роботи учнів протягом уроку , а це робить сам учень , що, на мою думку, виховує чесність та відповідальність. Щиро вдячна за прекрасну розробку.

  4. Зі створення психологічного настрою починається урок. Виконуючи різні завдання, учні закріплюють навчальний матеріал за допомогою сходинок. Таким чином ,формується пізнавальний інтерес до вивчення біології. Коли самі учні визначають бали, зароблені на уроці, то це виховує самостійність та відповідальність. Дякую.

  5. Вражають Ваші сходинки: основна, невідоме, стане відомим, відоме. Молодці учні, які заздалегідь підготували матеріал до уроку. Сподобалося, що учні протягом уроку самі рахували свої бали. Гадаю, що ви досягли поставленої мети, школярі зрозуміли поняття “суцвіття”, типи суцвіть, значення суцвіть для рослин.