super@urok-ua.com

Конспект уроку з фізичного виховання в 11 класі по баскетболу (хлопці та дівчата)

Автор матеріалу: Конспект уроку з фізичного виховання в 11 класі по баскетболу (хлопці та дівчата)

Конспект уроку з фізичного виховання в 11 класі по баскетболу (хлопці та дівчата)
Урок дуже цікавий. Довго готувався, тому що цей урок давала на конкурсі “Вчитель року 2016”. Зайняла ІІ місце. Вдалося зробити його повністю, до останньої вправи і вклалася в час до секунди! До цього конспекту є ще декілька додатків. Це назви станцій, опис завдань для кожної та записи музичного супроводу. Конспект опубликований, «Фізичне виховання в школах України» №7 (103) – Липень 2017

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Загорська Сніжана Анатоліївна
  • : вчитель фізичного виховання
  • : ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 м.Рені Одеської обл
  • Конспект уроку з фізичного виховання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Конспект складено за чіткою стуктурою, містить основні етапи уроку. Урок демонструє систему роботи досвідченого вчителя фізичної культури. Учні працюють в парах, групах, колективі. Стан здоров’я школярів на постійному контролі педагога. Дякую за результативний урок. Вітаю з перемогою у конкурсі.

  2. План-конспект дійсно цікавий, етапи уроку супроводжуються методичний коментарем, фото, малюнками.Урок сприяє розвитку фізичних якостей учнів, впродовж роботи вимірюється пульс, вчитель слідкує за станом здоров*я дітей. Дякую!

  3. Добре спланований урок, прдумані всі етапи відпрацювання завдань. Велика увага приділена безпеці учнів на уроці, перевіряється їх стан здоров`я під час нагрузки. Розробка містить схематичні зображення та фото, які допомагають уявити загальну картину уроку. Хороша робрта!

  4. Вітаю Вас за зайняте II місце, ви дійсно заслуговуєте на перемогу. Всі поставлені завдання до уроку були виконані, ви досягли поставленої мети. Урок виявився продуктивним, цікавим, розвивальним. Дякую за матеріал!